Go to content Go to navigation Go to search

Velikonoce 2019

Velikonoce 2019 budou tradičními Velikonocemi, na které jsme zvyklí. Pojďme si popovídat trochu více o trendech, které se v tomto roce projeví.

Velikonoční pondělí letos vychází na 22. dubna 2019.

Velikonoce jsou komerčním svátkem. Nakolik, to si netroufám odhadovat. Jisté však je, že čokoládoví králíčci a vajíčka se v obchodech objeví mnohem dříve, než vůbec Velikonoce začnou. Obchodníci tímto krokem chtějí v zákaznících vyvolat nákupní horečku, aby si zakoupili více zboží.

V oblasti Velikonoční dekorace můžeme očekávat změnu, která se projevuje již několik let. Tou je stále častější používání přírodních materiálů. Lidé si často zdobí své obydlí živými rostlinami či květinami.

velikonocni-zajicek

Lidé začínají objevovat kouzlo Velikonočních pobytů. Přednost dávají stále více exotické dovolené a relaxačním pobytům Wellness. V období volna tak využijí čas a místo tradičních svátků jedou na zájezd. Dovolené jsou většinou krátké, netrvají více než 7 dní.

Lidé si v posledních letech stále více posílají Velikonoční SMS a emaily s přáníčky. Na našich stránkách můžete získat tipy, co v nich napsat. Internet se rozmáhá a každým rokem je připojeno více a více lidí. O mobilních telefonech to platí taktéž. Lidé více utrácí a nebojí se poslat i víte textových zpráv svým přátelům a známým.

vystrihovanky-1Velikonoce 2019 v jiných státech světa můžou vypadat úplně jinak. V USA i nadále převládá tradice hledání umělohmotných vajíček se sladkým překvapením po domě i zahradě. Některé nekřesťanské země Velikonoce vůbec neslaví.

Vy se však nenechte zmást trendy a předpověďmi. Užijte si Velikonoce 2019 tak, jak vám je nejpříjemnější. Především o svátcích nezapomeňte na své známé, kamarády a rodinu a ozvěte se jim. Věřte, že ocení váš zájem a potěší je to.

Všem koledníkům přejeme velikou koledu a mnoho vajíček, všem ženám pevné zdraví, které podle tradice budou mít, když je někdo šlehá pomlázkou na Velikonoce.

Co plánujete o Velikonocích 2019? Podělte se s ostatními v komentářích pod tímto článkem nebo nám napište.

10 Komentáře/ů to “Velikonoce 2019”

 1. Petra Says:

  Letos naše rodina prožije Velikonoce na chalupě. Díky za přáníčka, rožešlu je svým kamarádkám. Čauky.

 2. Oldrich Says:

  Možná také hledáte datum velikonočních svátků
  Tedy je to pondělí 13. dubna 2009
  Na této stránce “Velikonoce 2009” to asi nenajdete.
  Užijte si to!!!

 3. Oldrich Says:

  Ani se Vám nedivím!!

 4. zuzka Says:

  Nema nekdo nejake typy jak ozdobyt vajicka??nebo nejake navody co a jak vyrabet??

 5. Anna Says:

  hustý já bych ty vejce tak chtěla tak po nich toužím OOOOOOOOOOCH

 6. Mirda Says:

  OLDŘICHU – TAKÉ JSEM SI TOHO O DATU VŠIML … TRISTNÍ … STR. O VELIKONOCÍCH A NENÍ TADY TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ … Proto jsem tady – ha! Soudím, že jak mají lidi nakupovat asi vědí … sami nejlépe … haha – ach jo! Krásný den a hlavně Velikonoce Všem …

 7. admin Says:

  Datum doplněno, omlouváme se.

 8. Patricie Says:

  Letos mám narozeniny na velikonoce a věřte mi je to velmi divné

 9. HANA ŠVARCOVÁ Says:

  Musím moc poděkovat za skvělé nápady a skvěle zpracované stránky. Moc mi pomohly při inspiraci u nás ve školní družince. Moc děkuji a přeji veselé, barevné a krásné Velikonoce. H.

 10. PETRA Says:

  lidi ja vas miluju

Vložit komentář