Go to content Go to navigation Go to search

Velikonoční pobyty

Velikonoční pobyty jsou každým rokem populárnější. Objednat zájezd či ubytování je totiž díky internetu tak snadné.

Velikonoční pobyty nabízí mnoho hotelů a rekreačních zařízení. Pobyt je často spojen s nějakou další aktivitou. Vyráží se zpravidla na několik dní, maximálně týden. Můžete jet jako skupina, rodina i v páru s přítelem, přítelkyní, manželem či manželkou.

Jelikož je o Velikonocích na horách často stále ještě sníh, jezdí se hojně lyžovat. Pro příznivce aktivní dovolené je tedy tato možnost ideální. Ať už u nás či v zahraničí, skvěle si zajezdíte a odpočinete.  Podívejte se na nabídku lyžařských zájezdů.

kvetina-5

Wellness velikonoční pobyty jsou také každým rokem oblíbenější. Lokace pro tento typ dovolené jsou často v přírodě. Vy máte zaplaceny wellness služby, jako například masáže, regenerace pokožky, léčební procesy a další. Jet můžete také do lázní, hotel může mít k dispozici bazén, saunu a posilovnu. Vhodné především pro aktivní jedince.  Klikněte zde pro zobrazení nabídky dovolených (v novém okně ve formuláři rozklikněte položku „typ zájezdu“ a zvolte „Lázeňské pobyty“.

Vyrazit můžete ale i jen tak do přírody. Procházka po českých lesích je také nádherná. Pokud zavítáte na vesnici, můžete být svědky velikonočních tradic, které se tam hojně praktikují. Podívejte se, kam lze po České republice vyrazit.

Exotika je zajímavou alternativou, která ještě před několika lety nebyla známá, nyní je tomu však jinak. Zajistit si můžete výlet k moři či třeba na Velikonoční ostrovy. Podívejte se na aktuální nabídku.

Velikonoční ostrovy

4 Komentáře/ů to “Velikonoční pobyty”

 1. Velikonoce jsou tady a s nimi i nový web | Pepperos Blog Says:

  […] si můžete Velikonoční obrázky. Pokud chcete zažít nevšední Velikonoce, přečtěte si text Velikonoční pobyty a přispějte mi koupí […]

 2. Eva Says:

  Velikonoce jsou super a protože jsme z Prahy ráda jezdím do přírody. Tento článek a hlavně narcisky mě připoměly jak se blíží jaro…myslím, že velký zážitek je vyrazit na hory. Každým rokem jezdíme s přítelem na jarní výšlap do hor, loni jsme byli v jizerkách a letos jsme si dokonce zamluvili velikonoční víkend. Docela jsem z toho nadšená, v ceně jsou totiž i tradiční krkonošská jídla a velikonoční zvyky. Jedeme na Liščí farmu (www.liscifarma.cz), už se moc těším! krásný den!

 3. pavel Says:

  Jedu na Velikonoce taky na hory a taky do Krkonoš, takže jsem zvědav na dojmy ostatních.

 4. Pavlík Says:

  Zkusil jsem tu LIŠČÍ FARMU. Bylo to super, ale těch lidí moc nepřijelo. Prý tam ale mají už docela plno na prázdniny, tak tak asi zase pojedem. Těch možností pro děti jsou tam spousty.

Vložit komentář